Bize Ulaşın

Otomotiv dünyasındaki büyük değişimde Mitrona ile birlikte daha hızlı yol alın

Otomotiv dünyasında büyük bir değişim yaşanıyor. Artık araçlar her zamankinden daha fazla elektrikli ve elektronik bileşen içeriyor. Araçlar artık yazılım tanımlı akıllı cihazlara dönüşüyor. Mitrona güç elektroniği, gömülü donanım ve yazılımdaki geniş tecrübesi ile elektrikli araçlar, bağlantılı ve otonom araçlar için yenilikçi çözümler üretiyor.

Daha çevreci bir ulaşım için geleceğin elektrifikasyon çözümlerini sunuyoruz

İklim değişikliğini önlemek için ulaştırmadaki en önemli çözüm olarak elektrikli araçlar öne çıkıyor. Mitrona olarak sektörün lider oyuncuları birlikte elektrikli araçlar için teknolojik çözümler geliştiriyoruz.
Golf Süreçleri

Elektrikli araçlar için sunduğumuz çözümler:

  • Çekiş invertörü
  • Araç üstü şarj ünitesi
  • Yardımcı yükler için konvertörler
  • DC/DC çeviriciler

Bağlantılı Araçlar

Mitrona geçmişten gelen kablosuz haberleşme ve küresel konum belirleme sistemi teknolojilerine dair tecrübesi ile V2X çözümleri sunabilmektedir. Son yıllarda zorunlu hale gelen e-Call özelliği de içeren Telematik Kontrol Ünitesi çözümlerimiz sayesinde araçlar ile uzaktan güvenli bir şekilde haberleşmeyi mümkün hale getiriyoruz.

ADAS Sistemler

Mitrona sayısal sistem ve FPGA’ler için IP core geliştirme konusunda farklı sektörler için yüksek performanslı çözümlere sahiptir. Özellikle ADAS sistemleri için gerekli olan hızlı işaret işleme ve görüntü işleme konusunda çözüm ortaklığı sunmaktayız.

Bilgilendirme ve eğlence ekranlarında Mitrona donanım ve yazılım çözümleri ile farklılık yaratıyoruz